MadameDecor | INFORMACJE O PRACOWNI DEKORACJI IMPREZ MADAMEDECOR | DEKORACJE WESELNE I ŚLUBNE WARSZAWA


O firmie


wiązanka śłubna  - dekoracja z  białego bukietu róż

Dress Your day with MadameDecor


MadameDecor to elegancja, piękno a przede wszystkim starannie przemyślane projekty. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się i kreatywnym zespołem, który cechuje perfekcjonizm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych na różnego rodzaju uroczystości, spotkania biznesowe, eventy, bankiety, przyjęcia i konferencje.

Indywidualne podejście do każdego projektu a także dbałość o szczegół to to, co nas wyróżnia. Pomysły czerpiemy z aktualnych trendów w światowym designie i florystyce. Każda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod Państwa potrzeby. Jesteśmy dumni wiedząc, że nasza praca jest częścią Państwa najważniejszych chwil. To ludzie stają się inspiracją w naszej pracy.

MadameDecor to profesjonalne usługi dekoratorskie od projektu po jego realizację. Każde zlecenie, nawet te najmniejsze, traktowane jest poważnie i w sposób indywidualny. Już dziś skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację z przedstawicielem naszej firmy.Z wyrazami szacunku
Karolina, Dominika

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa