MadameDecor | BLOG - DETALE ŚLUBNE I WESELNE 2015 | NAJNOWSZE TRENDY W WARSZAWIE I NA MAZOWSZU


Top 8 detale ślubne 2015
18 lipca 2015

Jak sprawić, aby Twój ślub się wyróżniał? Może warto pomyśleć o spersonalizowanych dodatkach? Chciałabym się z Wami podzielić kilkoma pomysłami, które nadadzą osobisty charakter przyjęcia weselnego, a które z łatwością każda Młoda Para może sama wykonać lub wypożyczyć i wykorzystać w tym tak ważnym dla Was dniu.

personalizowane dodatki ślubne

Szklane butelki

Oryginalnym pomysłem może być wykorzystanie szklanych butelek po napojach gazowanych lub winie. Możecie użyć ich do oznaczenia stołów weselnych lub nakleić etykiety z Waszymi imionami jako dodatkowa dekoracja sali.

etykiety na butelki z numerami stołów
etykiety na wino weselne

Pan & pani converse

Czemu by nie wkroczyć w nowy związek małżeński w wygodnym obuwiu jakim są trampki. Ostatnio na rynku powstało dużo sklepów gdzie można kupić obuwie z nadrukiem specjalnie zaprojektowanym dla Ciebie. Taki gadżet nie tylko nada unikatowego charakteru stroju Panny Młodej albo Pana Młodego ale również można go wykorzystać podczas sportowych aktywności podczas miesiąca miodowego. Posłużą na długo i będą cudowną pamiątką tych pięknych chwil…

personalizowane buty converse na ślub
personalizowane buty na wesele

Czekoladki

Ostatnio modnym elementem dodatków weselnych są czekoladki ze personalizowanym nadrukiem. Na jednej stronie może być Wasze zdjęcie lub podziękowania dla Gości a na odwrocie data ślubu. Wszyscy na pewno będą zadowoleni z takiej słodkiej pamiątki.

czekoladki na wesele
czekoladka ślubna personalizowana

Parkiet tylko wasz

Słyszeliście już o projektorach z logo? Jest to rodzaj reflektora, który ma za zadanie wyświetlić konkretny napis np. inicjały Pary Młodej . Możecie zamówić dowolne wzory lub tekst a wszystko wyświetlić np. na parkiecie. Moim zdaniem jest to ciekawy i oryginalny sposób na dopełnienie dekoracji wesela.

projektor na wesele
projektor ślubny

Projektor możecie wynająć na stronie www.MadameDecor.pl

Figurki

Może pamiętacie z dawnych lat plastikowe, bezosobowe figurki na tort weselny, przedstawiające Młodą Parę?
To już przeszłość myślicie…. I tu Was zaskoczę bo figurki znowu są w modzie. Na rynku powstało wiele firm, które ręcznie wykonują takie dekoracje na specjalne zamówienie, postacie są dokładnym odwzorowaniem przyszłych Małżonków. Bez wątpienia goście weselni będą pod wrażeniem a Wasz tort na długi czas zapadnie w ich pamięci.

figurki na tort weselny

Spinki

Twój Narzeczony na pewno będzie wyglądał elegancko w garniturze, smokingu czy fraku…czemu by jeszcze nie dopełnić tego stroju spersonalizowanymi spinkami do mankietów, które nadadzą osobisty charakter ubioru a później będą stale przypominać o Waszym Wielkim Dniu.

spinki ślubne spersonalizowane
personalizowane spinki weselne

Ślubne drogowskazy

Czy Twój przyszły Małżonek lubi majsterkować? Jeśli tak, to będzie miał pole do popisu przy tworzeniu Waszych osobistych drogowskazy na przyjęcie weselne. Goście będą zachwyceni widząc po drodze własnoręcznie wykonane „znaki drogowe” a Wy będziecie mieć pewność, że nikt się nie zgubi… gwoździe, młotek w rękę i do dzieła!!!!!

drogowskaz na wesele
drogowskazy na ślub

Ślubne drogowskazy dostępne są również w wypożyczalni www.MadameDecor.pl

Etykiety na butelki

Zaprojektujcie własne naklejki lub zawieszki na alkohol. To dodatkowy element, który udekoruje stół weselny. Etykiety występują w wielu kolorach i wzorach. Kelnerzy mogą wnosić butelki w eleganckich koszach, a to co zostanie może być rozdane gościom i stać się miłą pamiątką z Waszej uroczystości.

zawieszki na butelki weselne
etykiety na butelki weselne

Wiele ciekawych i oryginalnych propozycji znajdziecie również na stronie www.MadameDecor.pl

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa