MadameDecor | JAK PRACUJEMY | PRACOWNIA DEKORACJI IMPREZ | DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE WARSZAWA


Jak pracujemy


artystyczna pracownia dekoracji imprez - profesjonalne eleganckie wiązanki ślubne oraz przystrojenia do kościoła

PRACUJEMY NA TERENIE WOJ. MAZOWIECKIEGO
PIERWSZY KONTAKT

Kontaktujecie się Państwo z nami drogą mailową info@madamedecor.pl , telefonicznie + 48 604 990 238 , + 48 509 336 406 lub za pośrednictwem Facebooka.

Duże imprezy najlepiej planować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pozwoli to nam dopracować dekoracje w najmniejszym szczególe

PIERWSZE SPOTKANIE

Umawiamy się z Państwem na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Na spotkaniu poznajemy bardziej szczegółowo Państwa oczekiwania, wizje oraz budżet w celu określenia dokładnego charakteru wydarzenia. Wspólnie omówimy tematy związanych ze stylem oraz motywem przewodnim uroczystości. Następnie przedstawiamy swoje propozycje oraz pomysły. Zaprezentujemy katalogi z naszymi realizacjami, dekoracjami a także próbki materiałów jakie mogą zostać użyte do Państwa dekoracji. Zaproponujemy dodatkowe atrakcje, które sprawią, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

OPRACOWANIE OFERTY

Dysponując jak największą ilością informacji podanych wcześniej przez Państwa tworzymy wstępny projekt dekoracji planowanego wydarzenia. Przedstawiamy koncepcję w oparciu o najnowsze trendy, dobieramy kolorystykę, atrakcje dodatkowe pasujące do charakteru przyjęcia i dodatkowe detale które dopełniają całość projektu. Zawsze szukamy niebanalnych rozwiązań, podpowiadamy oraz inspirujemy. Sporządzamy dla Was indywidualną ofertę oraz wstępną wycenę. Do tego momentu nie jesteście Państwo zobowiązani do skorzystania z naszych usług.

PODPISANIE UMOWY

Jeśli nasze pomysły i oferta spodoba się Państwu i zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, umawiamy się na kolejne spotkanie, na którym następuje podpisanie zlecenia na wybraną usługę.

Od tego momentu nasza praca staje się częścią Państwa wydarzenia a my dołożymy wszelkich starań aby ten dzień był wyjątkowy.

STALY KONTAKT Z KONSULTANTEM

Od momentu podpisania umowy zaczynamy realizację zleconych nam prac. Utrzymujemy z Państwem stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od początku przygotowań do dnia wydarzenia. Konsultujemy się z Państwem i informujemy o postępach jakie poczyniliśmy podczas realizacji Państwa zamówienia.

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa