MadameDecor | PARTNERZY | PRACOWNIA DEKORACJI IMPREZ | DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE WARSZAWA


Partnerzy


active solutions - współpraca przy dekoracji sal bankietowych oraz konferencyjnych na wydarzenia firmowe incentive

Swoją ofertę Active Solutions kieruje do wszystkich firm, które cenią sobie kompleksowość. Poprzez działania marketingowe oraz dobry PR ma na celu zwiększenie konkurencyjności oferty swoich Klientów. Firma specjalizuje się w organizacji niekonwencjonalnych imprez firmowych a także kreatywnych i niezapomnianych wyjazdów incentive. Wspiera bieżące działania marketingowe a także buduje od podstaw wizerunek firmy. Active Solutions to prężnie rozwijająca się firma, która podchodzi do każdego Klienta indywidualnie. Oferuje rozwiązania dopasowane do celów i możliwości. Umiejętnie tworzy dobry wizerunek firmy poprzez skutecznie realizowane działania promocyjno-reklamowe.

Szczerze polecamy gdyż firma gotowa jest podjąć się najtrudniejszych zadań !

www.activesolutions.com.pl
active travel - współpraca przy ozdobach sal konferencyjnych

Biuro działa dd ponad 22 lat na polskim rynku turystycznym poszerzając co roku swoją ofertę i wzbogacając ją o nowe kierunki. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów zimowych, doskonała znajomość stacji narciarskich, dbałość o każdy detal oraz najwyższa jakość produktu to to, co ich wyróżnia.  

Biuro Podróży Active Travel zawsze dokłada wszelkich starań, aby Państwa zimowe wakacje były udane i pozostały miłym wspomnieniem. Tworząc ofertę wybierane są hotele i rezydencje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. W poszukiwaniach najlepszych miejsc do wypoczynku są brane takie kryteria jak: region narciarski, bliskość tras, zaplecze rekreacyjno - sportowe a przede wszystkim relacją jakości do ceny. 

Podczas każdego wyjazdu grupowego jest zapewniona opiekę pilota - przedstawiciela biura a wszyscy chętni mają możliwość nauki lub doskonalenia jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

Gorąco polecamy ! Biuro Podróży Active Travel to zaufanie i gwarancja jakości. 

www.activetravel.pl
 Art-Animator - współpraca przy organizacji wesel, uroczystości rodzinnych oraz imprez dziecięcych

Art-Animator to firma, która powstała z pasji do pracy z Dziećmi. Stworzona została w 2010 roku przez Julię i Anię. Pierwsza to pasjonatka pracy z dziećmi, absolwentka wydziału aktorskiego, absolwentka studiów pedagogicznych i niepohamowany temperament pięciolatka w ciele dorosłej kobiety. Druga, Ania, to ostoja równowagi, absolwentka AWF, aktywna i zaangażowana. Obie stworzyły firmę w oparciu o swoje umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie, stawiając na pierwszym planie radość i uśmiech Dziecka.

Dzięki bardzo silnej selekcji, grupę Animatorów tworzą osoby z pasją, energią i głową pełną pomysłów. Są wśród naszej „Drużyny” m.in.: instruktorka Zumby, profesjonalna aktorka, pedagog i tester gier planszowych, chemiczki, pedagog czasu wolnego. Właściwie każdy, to certyfikowany Animator czasu wolnego, bądź osoba z wykształceniem pedagogicznym.

www.art-animator.pl
Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa