MadameDecor | REFERENCJE | PRACOWNIA DEKORACJI IMPREZ | DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE WARSZAWA


Referencje i podziękowania


Westwing - dekoracja i wystrój sali na konferencję i spotkanie prasowe

Westwing Home & Living Sp. z o.o.

„Serdecznie dziękujemy MadameDecor za przygotowanie wystroju sali na spotkania prasowe z okazji otwarcia naszego pierwszego sklepu stacjonarnego w Europie. Panie Dominika i Karolina stworzyły dla nas przepiękne, niezwykle oryginalne dekoracje, łączące klimat loftowy z charakterystyczną dla naszej firmy elegancją. Wszystkich gości oczarowały zwisające z sufitu szklane kule wypełnione sukulentami oraz przezroczyste pojemniki, w których zamknięty był kawałek… lasu! Każdy etap współpracy z MadameDecor przebiegał wzorcowo – Panie przygotowały wiele pomysłów i odpowiednio je dostosowały do miejsca i wydarzenia; wszystko zostało wykonane na czas. Trafiliśmy na firmę MadameDecor przypadkowo, przeglądając kompozycje kwiatowe w wyszukiwarce internatowej, ale był to strzał w dziesiątkę i w przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jej usług. Zespół Westwing”


Milena Telak

„Dekoracji nie mogłam sobie lepiej wyobrazić. Było przepięknie! Goście, a co najważniejsze Państwo Młodzi, byli zachwyceni. Co bardzo ważne, również współpraca z Panią Dominiką i Panią Karoliną przebiegała bez zarzutu. Obie Panie były zaangażowane i pomocne. Żadnych opóźnień i wszystko dopięte na ostatni guzik.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi MadameDecor.
Milena Telak”


Aleksandra i Michał Kopczyk

„Współpracę z firmą MadameDecor rozpoczęliśmy w styczniu 2016. Wykonali dla nas kompleksową dekorację uroczystości, zarówno sali weselnej jak i ślubu w plenerze. Panie Dominika i Karolina są osobami niespotykanie zorganizowanymi i profesjonalnymi z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja i bezproblemowy kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze dlatego z czystym sumieniem możemy polecić firmę MadameDecor innym Parom Młodym zainteresowanymi tego typu usługami.
Pozdrawiamy
Aleksandra i Michał Kopczyk”


Marta Piasecka

„MadameDecor to wspaniałe dziewczyny z kreatywnym podejściem do tematu wystroju wnętrz. Dzięki pomocy dziewczyn nasza sala weselna wyróżniała się subtelną elegancją. Kwiaty i kompozycje na stołach (a także poza nimi) zwracały uwagę i stworzyły romantyczny klimat, na którym tak bardzo mi zależało w tym dniu.
Długo zastanawiałam się czy przy dekorowaniu Sali weselnej skorzystać z pomocy profesjonalistów czy zająć się tym we własnym zakresie i myślę, że decyzja aby poprosić o pomoc MadameDecor była najlepsza z możliwych ! Dziewczyny słuchają, ale także proponują dużo ciekawych rozwiązań. Są bardzo elastyczne, działają szybko i sprawnie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam !”

Pobierz


Ania i Krzysztof Pilichowicz

„Chcielibyśmy podziękować i polecić firmę MadameDecor. Dekoracje przeszły najśmielsze nasze oczekiwania. Piękne kompozycje kwiatowe oraz kolorystyka były dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy.”


Magda i Filip Zajkowscy

„Wielką przyjemnością była współpraca z Paniami ze względu na doskonały kontakt. Wszystkie pomysły i sugestie sprawiły, że całość wyglądała cudownie. Z przyjemnością polecę każdemu kto zechce stworzyć niezapomnianą oprawę ślubną.”


Zuzanna i Tomasz Bartkowiak

„Chcielibyśmy podziękować wam z całego serca za wasza pomoc i ogromy wysiłek włożony w organizacje naszego ślubu i wesela. Wiemy, że łatwo z nami nie miałyście ale efekt końcowy był oszałamiający. Będziemy miło wspominać współpracę.”


Anna i Wiktor Michalak

„Z całego serca chcielibyśmy podziękować za stworzenie bajkowej oprawy naszego ślubu. Efekt końcowy był niesamowity. Dziękujemy za pracę jaką Panie włożyłyście w to aby ten dzień był wyjątkowy. Współpraca z MadameDecor była czystą przyjemnością. Będziemy polecać innym. Z pozdrowieniami Anna i Wiktor Michalak ”
Pobierz

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa