MadameDecor | DEKORACJA PLENERU | DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE WARSZAWA


Dekoracja pleneru


Ślub cywilny w plenerze to coraz bardziej popularna forma tej uroczystości. Powinien być on oryginalny i nietuzinkowy aby zapadł w pamięci wszystkich gości. Nieodzownym elementem ślubu w plenerze są kompozycje kwiatowe, a uzupełnione dekoracjami z tkanin, szkła i niebanalnym oświetleniem sprawią, że ślub stanie się podniosłą i zarazem romantyczną uroczystością. Plener to nie tylko zabawa pod gwiazdami, ale także lampiony, łańcuchy z oświetleniem LED, sznury kryształów, świece, podświetlone donice z kwiatami. W takiej bajkowej scenerii powiedzenie „TAK” zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.
Podniosły nastrój ceremonii na świeżym powietrzu podkreślą delikatne, zwiewne tkaniny, elementy świetlne, kompozycje z żywych kwiatów, lampiony a także świece. Dekoracja pleneru może przybrać różne formy, w zależności od wybranej stylizacji może być pełna elegancji lub zaaranżowana na typowo sielski klimat.

DEKORACJE ŚLUBNE PLENERU WARSZAWA | DEKORACJA PLENER

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Nasza oferta obejmuje dekorowanie uroczystości plenerowych odbywających się na terenie Warszawy, Legionowa, Stanisławowa Pierwszego, Stanisławowa Drugiego, Nieporętu, Nowego Dworu Mazowieckiego, Serocka, Marek, Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Wołomina, Piaseczna, Piastowa, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Józefowa, Otwocka, Karczewa, Mińska Mazowieckiego, Góry Kalwarii.

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa