MadameDecor | ŚLUB I WESELE | DEKORACJA SALI WSELNEJ


Dekoracje sali weselnej


Tworząc dekorację sali weselnej przede wszystkim kierujemy się charakterem miejsca i Państwa oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań aby kolorystyka oraz styl dekoracji współgrał z architekturą i formą pomieszczenia, w którym będzie odbywało się przyjęcie weselne. Dekoracje są przez nas starannie przygotowywane tak aby jeszcze bardziej podkreślały charakter uroczystości, tworzyły odpowiedni klimat a wszystkie poszczególne elementy oprawy były spójne i tworzyły całość. Pomysły na dekorację zawsze powstają podczas burzy mózgów z naszą florystką ponieważ to właśnie elementy kwiatowe są bezzaprzeczalnie jednym z kluczowych elementów przystrojenia.
Sale dekorowane są przez nas wyłącznie kwiatami żywymi, które są zamawiane przeddzień uroczystości aby zapewnić ich świeżość i trwałość.

Z pośród najpopularniejszych elementów dekoracyjnychm możemy zaproponować:

MadameDecor to dekoracje ślubne i weselne na terenie całego województwa mazowieckiego. Jeśli Wasza uroczystość będzie odbywała się na terenie Warszawy i jej okolic tj. w Legionowie, Stanisławowie Pierwszym, Stanisławowie Drugim, Nieporęcie, Nowym Dworze Mazowieckim, Serocku, Markach, Ząbkach, Zielonce, Kobyłce, Wołominie, Piasecznie, Piastowie, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Józefowie, Otwocku, Karczewie, Mińsku Mazowieckim, Górze Kalwarii to nasza oferta jest skierowana właśnie do Was.

Facebook - MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Twitter -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa
Google Plus -  MadameDecor dekoracje ślubne warszawa